DATUM UUR RICHTING - ACTIVITEIT ORGANISATOR KM PTN VOLGWAGEN
Maart            
Zo 12 08.30  A + B Rit met ontbijt (start om 9.15) Carlos   1  
Zo 19 09.00  Oordegem - Lede  Jens Verdegem 80 1 Jens Verdegem
Zo 26 (zomeruur) 09.00  Nevele - Lozer Bregt De Poortere   80 1  Hans De Smet(eigen wagen)
April            
Zo 02 08.30  Herzele (Onder voorbehoud goede thuiskomst RVV) Eddy Bockstaele 90 1   
Zo 09 08.30  Nederland Philippe Vermeersch 90 1  Philippe (eigen wagen)
Zo 16 - Pasen 08.30  Woubrechtegem Wim Verstuyft  80 1  Gino verhelst (eigen wagen)
Zo 23 08.30  A + B Mullem Bart Van den Bussche 90 1  Christian (auto club)
Zo 23 – Vr 28    Rota (Spanje) - Kortweg     1  
Zo 30 08.30  Geuzenhoek Carlos De Stoop  85 1 Antoinne Bonne (eigen wagen) 
Mei            
Zo 07 08.00  A + B Dagrit Antwerpen / Tremelo Koen Lammertyn & Steven De Ravet  200 2  Jean Begijn (auto club)
Zo 14 08.00       1  
Zo 21 08.00  Dender & Schelde Steven Willems    1 Steven Willems(eigen auto)
Do 25 08.00  A + B Poelberg Bregt De Poortere  95 1  
Wo 24 – Za 27    Vierdaagse Ardennen (Jalhay) woe tem za avond Jonas V / Bart VdB   2  
Zo 28 08.00  A + B     1 opm: geen extra punt voor deelnemers vierdagse  
Juni            
Zo 04 08.00  Watervliet Luc Vermeersch  95 1 Jean (eigen wagen) 
Zo 11 08.00  Aspelaere Dirk De Backer 95 1 Jean (eigen wagen) 
Zo 18 08.00  De muur Philippe Vermeersch  95 1 Philippe (eigen wagen) 
Zo 25 08.00  Route des Colinnes Joris Verdegem 95 1 Ludo Verdegem 
Juli            
Zo 02 08.00  Sint-Marialierde Dirk De Backer  95 1 Etienne (eigen wagen?) 
Zo 09 08.00  Fayte - Geeraerdsbergen Eddy Bockstaele  95 1 Jean (eigen wagen) 
Zo 16 08.00  Verrassing Philippe Vermeersch  95 1 Philippe (eigen wagen) 
Vr 21 (Nat Feestd) 08.30  A + B De Pinte - Heurne - Edelaere Eddy Bockstaele 90 1 Jean (eigen wagen) 
Zo 23 08.30  A + B Lunthershoek Bart Van den Bussche  90 1  
Zo 30 08.30  A + B Oedelem Jonas Verdegem 95 1  
Augustus            
Zo 06 08.30  A + B     1  
Zo 13 08.30  A + B     1  
Di 15 08.30  A + B      1  
Zo 20 08.30  A + B dagrit Borinagestreek Jan Dauwe  190 2  
Zo 27 08.30  A + B      1  
September            
Zo 03 08.30  Najaarsrit Marnix & Jean   85 1  
Zo 10 08.30       1  
Zo 17 08.30       1  
Zo 24 08.30  Holderdepolder 2.0 (Bonte Koe) Herman De Sutter  90 1  
Oktober            
Zo 01 08.30  A + B Nokere met Carlos of Berendries met Jonas Carlos/Jonas  85 1 Jean met auto Luc 
Zo 08 08.30  A + B     1  
Zo 15 08.30  A + B     1  
Zo 22 08.30  A + B Vlakke Herfstrit  Jonas Verdegem 90  1  
Zo 29 08.30  A + B Sluitingsrit     1  
November            
Za 18   Jaarlijkse souper        
HofVanHeusden.pngJorisVerdegem.pngSport-Bar tmeer.pngcycloon.pngguido_de_ruyver.pnglammertyn.pngreplay.pngHofVanHeusden.pngJorisVerdegem.pngSport-Bar tmeer.pngcycloon.pngguido_de_ruyver.pnglammertyn.pngreplay.png